hakkımızda

Merve ARI , Beylikdüzü Arı Hukuk Bürosu hakkında detaylı bilgiye aşağıdan sahip olabilirsiniz ekstra olarak öğrenmek istediklerinizi iletişim kısımlarından sorabilirsiniz.

Beylikdüzü hukuk bürosu Arı Avukatlık Bürosu 2015 yılı Ocak ayında Beylikdüzü avukat listesi üyesi Merve Arı tarafından kurulmuş olup, faaliyetlerini aralıksız olarak devam ettirmektedir. Büromuz üstün çaba ve doğru programlarla, devamlı yükselen bir ivme yakalamayı başarmıştır.

Avukat Merve Arı özellikle Beylikdüzü ceza avukatı olarak Ceza Hukuku, Beylikdüzü boşanma avukatı olarak Aile Hukuku, Beylikdüzü iş hukuku avukatı olarak İş Hukuku, Beylikdüzü icra avukatı olarak İcra ve İflas Hukuku, Mülteciler Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında mesleki çalışmalar yapmış olup, bu konularla ilgili;

  • Muğla Barosundan almış olduğu CMK Sertifikası
  • Certificate of Floor Ownership Cooperatives Acquired from Mugla Bar
  • Consumer Law, which is taken from Mugla Bar and Certificate 4077
  • He has a Certificate of Matched Results of the Divorce Law from the Mugla Bar Association.

Lawyer Merve ARI has also worked on Immigration and Refugee Rights, and has worked extensively with the immigrants, refugees and asylum seekers and their solutions.

Muğla Bar Association has been entitled to a certificate by participating in the Workshop on “International Migration Law” organized by the Immigration and Refugees Rights Commission and the United Nations High Commissioner for Refugees.

Beylikdüzü Avukat, Boşanma, Ceza, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar.

Beylikdüzü, Avcılar avukat , Büyükçekmece avukat , küçükçekmece avukat , Esenyurt avukat , Silivri, Hadımköy, Bakırköy, beylikdüzü avukat büroları, iş avukatı, Boşanma, Ceza