Büyükçekmece Avukatları

Büyükçekmece avukatları arasında yer alan, Arı hukuk bürosu; Aile hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, miras hukuku, arabuluculuk ve vatandaşlık alınması konularında uzman bilgi ve donanıma sahiptir. Hukuki süreçlerin bitiş süresi, davanın türüne ve ilerleyişine göre belirlenir. Bu nedenle de her davanın bitiş süresi farklılık gösterir. Fakat bu konuda belirtmemiz gerekir ki; Avukatla ilerletilen her dava daha kısa sürede sonlanırken, kişinin kendi ilerlettiği dava daha uzun sürede sonuçlanır.

Hukuk büromuz danışmanlık görüşmesi adı altında, danışanlarıyla ilk görüşmesini yapar. Bu görüşmeler kişinin mevcut bulunduğu konuma göre, ofis ortamında ya da telefonla olabilir. Her iki durumda da, Büyükçekmece avukatları arasında olan hukuk büromuz yol haritasını belirler. Davanın seyri için, yol haritasının belirlenmesi yapılacak işlemlerinin bilgisinin danışana verilmesi çok önemlidir. Bu nedenle de ilk görüşmelerimiz de, danışan-avukat arasında net bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Büyükçekmece Boşanma Avukatı

Arı hukuk bürosu olarak, Büyükçekmece boşanma davalarında oldukça başarılı davalara imza atmış olmaktayız. Hukuk büromuzun en temel prensibi, müvekkilin mağdur olmaması ve hak kaybı yaşamamasıdır.

Boşanma davası süreçleri, kendi içerisinde farklı işlemlerden oluşur. Örneğin; anlaşmalı boşanma davası tek celsede bittiği için, burada en dikkatli işlem mutlaka protokol hazırlanması durumudur. Çekişmeli boşanma davaları ise, uzun sürmektedir. Bu dava türünde yapılacak her işlem çok dikkatli yapılmalıdır. Çünkü en ufak hata, tarafın hak kaybı yaşamasına neden olur.

Büyükçekmece avukatları arasında yer alan Arı hukuk bürosu, hiçbir müvekkilinin hak kaybı yaşamaması için titiz ve disiplinli çalışmalar ilerletmektedir. Bu nedenle de İstanbul avukatları arasında da önemli bir yere sahip olmaktadır.

İstanbul Barosu

Avukatlık görevini üstlenen avukatlar, bir Baroya kayıtlı olmak zorundadır. Bu belirlemede, avukatın bağlı bulunduğu şehre göre yapılır. Avukat Merve Arı’da İstanbul Barosuna kayıtlı bir avukattır. Ortalama 10 yıllık deneyime sahip olan hukuk bürosu, uzun yıllardır tecrübe ve deneyim birikimiyle davalarında yüksek başarı oranına da sahiptir.

Boşanma davalarının yanı sıra, daha farklı hukuk davaları içerisinde de görev yapan hukuk bürosu, müvekkillerinin haklarını, kanun koyucunun belirlemiş olduğu kanun maddeleri çerçevesinde koruma altına alır. Her dava için özel çalışma ilerleten avukat Merve Arı, davanın seyrine göre pek çok delil, tanık, Yargıtay kararı ve diğer unsurlar eşliğinde davalarını ilerletmektedir.

Büyükçekmece avukatları arasında saygın bir yere sahip olan hukuk büromuz ile iletişime geçmek için, internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

3

Yorum Gönder